Nowość Promocja

Pokrywa z polipropylenu o średnicy 14,5 cm – komplet 5 sztuk | APS, Casual

83606


 • 34,15 zł z VAT 27,76 zł bez VAT 27,30 zł z VAT 22,21 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  27,30 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 5 mm
średnica 145 mm
materiał: polipropylen
kolor: przeźroczysty
kształt: okrągły
ilość w komplecie 5 szt.
cena za: komplet

Pokrywa z polipropylenu o średnicy 14,5 cm – komplet 5 sztuk | APS, Casual - Opis

Okrągła pokrywa wykonana z polipropylenu o średnicy 14,5 cm. Pasuje np. do produktów o numerach katalogowych: 11865, 83700, 83701, 84990, 85104, 85105, 85107. Chroni żywność przed wysuszeniem, owadami i podczas transportu. Prezentowana cena dotyczy kompletu 5 sztuk. Pokrywy można sztaplować i myć w zmywarkach. Produkcja niemiecka.

Pokrywa z polipropylenu o średnicy 14,5 cm – komplet 5 sztuk | APS, Casual - Opinie klientów

Pokrywa z polipropylenu o średnicy 14,5 cm – komplet 5 sztuk | APS, Casual - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Pokrywa z polipropylenu o średnicy 14,5 cm – komplet 5 sztuk | APS, Casual - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować