Nowość Promocja

Wysoki klosz z poliwęglanu o średnicy 30 cm | APS, Super Dome

06525


 • 421,14 zł z VAT 342,39 zł bez VAT 336,93 zł z VAT 273,91 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  336,93 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 400 mm
średnica 300 mm
materiał: poliwęglan
kolor: przeźroczysty
kształt: okrągły

Wysoki klosz z poliwęglanu o średnicy 30 cm | APS, Super Dome - Opis

Wysoki klosz o średnicy 300 mm, wysokości 400 mm niemieckiej marki APS wykonany z przezroczystego poliwęglanu, odpornego na uderzenia. Oryginalny design przykuwa uwagę, a najwyższej klasy materiał znajdzie uznanie u najbardziej wymagających klientów. Klosz przeznaczony jest do nakrywania pater z ciastami lub talerzy z potrawami. Można go myć w zmywarce. Idealnie współgra z produktami o indeksie: 33295, 33294, 85051, 85052, 85112, 00468.

Wysoki klosz z poliwęglanu o średnicy 30 cm | APS, Super Dome - Opinie klientów

Wysoki klosz z poliwęglanu o średnicy 30 cm | APS, Super Dome - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Wysoki klosz z poliwęglanu o średnicy 30 cm | APS, Super Dome - Do pobrania

Produkty skojarzone z Wysoki klosz z poliwęglanu o średnicy 30 cm | APS, Super Dome