Nowość Promocja

Pokrywa Roll-Top, średnica: 24 cm | APS, 18393

18393


  • 130,89 zł z VAT 106,42 zł bez VAT 104,71 zł z VAT 85,13 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 240 mm
szerokość 230 mm
wysokość 405 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: przeźroczysty
kształt: okrągły

Pokrywa Roll-Top, średnica: 24 cm | APS, 18393 - Opis

Okrągła pokrywa Roll-Top cenionego, niemieckiego producenta APS o numerze katalogowym 18393 wykonana z doskonałej jakości tworzywa sztucznego. Produkt o wysokości 40,5 cm i wymiarach 24 × 23 cm znajdzie miejsce między innymi w restauracjach, cukierniach czy cateringu. Artykuł ten nadaje się wyłącznie do mycia ręcznego.

Pokrywa Roll-Top, średnica: 24 cm | APS, 18393 - Opinie klientów

Pokrywa Roll-Top, średnica: 24 cm | APS, 18393 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Pokrywa Roll-Top, średnica: 24 cm | APS, 18393 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.