Nowość Promocja

Talerz z czerwonej melaminy o średnicy 32 cm | APS, Emma

85115


  • 175,27 zł z VAT 142,51 zł bez VAT 140,19 zł z VAT 114,01 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 35 mm
średnica 320 mm
materiał: melamina
kolor: czerwony
kształt: okrągły

Talerz z czerwonej melaminy o średnicy 32 cm | APS, Emma - Opis

Okrągły talerz o średnicy 320 mm, wysokości 35 mm niemieckiej marki APS wykonany z czerwonej melaminy, odpornej na uderzenia. Oryginalny design przykuwa uwagę, a najwyższej klasy materiał znajdzie uznanie u najbardziej wymagających klientów. Przeznaczony do serwowania ciast jak i wielu innych przekąsek czy sałatek. Można go myć w zmywarce i sztaplować. Nie zaleca się jednak używania w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach i stawiania na jakichkolwiek źródłach ciepła.

Talerz z czerwonej melaminy o średnicy 32 cm | APS, Emma - Opinie klientów

Talerz z czerwonej melaminy o średnicy 32 cm | APS, Emma - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerz z czerwonej melaminy o średnicy 32 cm | APS, Emma - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Talerz z czerwonej melaminy o średnicy 32 cm | APS, Emma

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się