Nowość Promocja

Półmisek z białej melaminy, 21,5x21,5 cm | APS, 85197

85197


  • 39,84 zł z VAT 32,39 zł bez VAT 31,88 zł z VAT 25,91 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 215 mm
szerokość 215 mm
wysokość 20 mm
materiał: melamina
kolor: biały
kształt: prostokątny

Półmisek z białej melaminy, 21,5x21,5 cm | APS, 85197 - Opis

Kwadratowy półmisek wykonany z białej melaminy. Odpowiedni do serwowania owoców, sałatek, przekąsek słonych lub słodkich, zimnych płyt i dodatków do dań. Można je myć w zmywarce i sztaplować.

Półmisek z białej melaminy, 21,5x21,5 cm | APS, 85197 - Opinie klientów

Półmisek z białej melaminy, 21,5x21,5 cm | APS, 85197 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Półmisek z białej melaminy, 21,5x21,5 cm | APS, 85197 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się