Nowość Promocja

Półmisek z szarej melaminy GN ½ | APS, Emma

85124


  • 125,20 zł z VAT 101,79 zł bez VAT 100,17 zł z VAT 81,43 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

rozmiar GN: GN 1/2 (325x265 mm)
długość 325 mm
szerokość 265 mm
wysokość 20 mm
materiał: melamina
kolor: szary
kształt: prostokątny

Półmisek z szarej melaminy GN ½ | APS, Emma - Opis

Prostokątny półmisek w rozmiarze GN 1/2, niemieckiej marki APS wykonany z szarej melaminy, odpornej na uderzenia. Oryginalny design przykuwa uwagę, a najwyższej klasy materiał znajdzie uznanie u najbardziej wymagających klientów. Przeznaczony do serwowania ciast jak i wielu innych przekąsek czy sałatek. Można go myć w zmywarce i sztaplować.

Półmisek z szarej melaminy GN ½ | APS, Emma - Opinie klientów

Półmisek z szarej melaminy GN ½ | APS, Emma - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Półmisek z szarej melaminy GN ½ | APS, Emma - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Półmisek z szarej melaminy GN ½ | APS, Emma

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.