Promocja

Talerz płytki z porcelany o średnicy 30,5 cm | LUZERNE, Ivory

797419


  • 20,91 zł z VAT 17,00 zł bez VAT 20,70 zł z VAT 16,83 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 305 mm
wysokość 27 mm
materiał: porcelana
kolor: kremowy
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Talerz płytki z porcelany o średnicy 30,5 cm | LUZERNE, Ivory - Opis

Okrągły talerz płytki, w kolorze kości słoniowej o średnicy 30,5 cm wysokości 2,7 cm, numerze katalogowym 797419, produkcji firmy Luzerne z linii Ivory został wykonany z wyjątkowo eleganckiej porcelany typu Fine China. Znajdzie zastosowanie w restauracjach a’la carte, hotelach, kawiarniach, cukierniach a także w gospodarstwach domowych. Firma Luzerne jako jedyny producent glazuruje swoją porcelanę poprzez zanurzanie a nie natryskiwanie osiągając przy tym wyjątkową trwałość i twardość. Zastosowanie tego procesu pozwala na udzielenie 5 – letniej gwarancji na zarysowanie szkliwa. Temperatura wypalania: 800° i 1280°C. Odporność na temperaturę: 180°C. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 12 sztuk. Cena za 1 sztukę. Talerze mogą być sztaplowane, używane w kuchenkach mikrofalowych i myte z zmywarkach.

Talerz płytki z porcelany o średnicy 30,5 cm | LUZERNE, Ivory - Opinie klientów

Talerz płytki z porcelany o średnicy 30,5 cm | LUZERNE, Ivory - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerz płytki z porcelany o średnicy 30,5 cm | LUZERNE, Ivory - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Talerz płytki z porcelany o średnicy 30,5 cm | LUZERNE, Ivory

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.