Nowość Promocja

Szczypce do dekoracji z masy cukrowej, 2 szt. | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus

73.417.99.0001


 • 49,97 zł z VAT 40,62 zł bez VAT 48,49 zł z VAT 39,42 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  48,49 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 5 szt. lub więcej

Informacje

długość 30 mm
szerokość 15 mm
wysokość 85 mm
materiał: stal nierdzewna
wymiary ciastka: 30x15x85 mm
średnica 17 mm

Szczypce do dekoracji z masy cukrowej, 2 szt. | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - Opis

Szczypce do dekoracji z masy cukrowej – Holly Cactus, 2 szt. 73.417.99.0001 produkcji włoskiej firmy Silikomart są niezbędne do dekorowania kreacji z lukrów plastycznych, mas cukrowych, marcepanu i past modelujących. Narzędzie z najwyższej jakości materiałów jest niezastąpione do dekoracji tortów angielskich oraz wykonywania drobnych ozdób. W zestawie znajduje się 2 narzędzia: duże: 17 mm oraz małe 12 mm.

Szczypce do dekoracji z masy cukrowej, 2 szt. | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - Opinie klientów

Szczypce do dekoracji z masy cukrowej, 2 szt. | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Szczypce do dekoracji z masy cukrowej, 2 szt. | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować