Nowość

Zestaw narzędzi do modelowania mas cukierniczych 9 szt. | SILIKOMART, Modelling Tools

72.339.20.0096


  • 56,82 zł z VAT 46,18 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

długość 85 mm
szerokość 220 mm
wysokość 25 mm
materiał: tworzywo sztuczne

Zestaw narzędzi do modelowania mas cukierniczych 9 szt. | SILIKOMART, Modelling Tools - Opis

Zestaw narzędzi do modelowania mas cukierniczych 9 szt. 72.339.20.0096 produkcji włoskiej firmy Silikomart to niezbędne akcesoria do tworzenia kreacji z mas cukrowych, marcepanu. Narzędzia z najwyższej jakości materiałów są niezastąpione do dekoracji tortów angielskich oraz wykonywania drobnych ozdób.

Zestaw narzędzi do modelowania mas cukierniczych 9 szt. | SILIKOMART, Modelling Tools - Opinie klientów

Zestaw narzędzi do modelowania mas cukierniczych 9 szt. | SILIKOMART, Modelling Tools - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw narzędzi do modelowania mas cukierniczych 9 szt. | SILIKOMART, Modelling Tools - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się