Nowość Promocja

Stelaż do podwieszania kieliszków, czarny 29,5x32x6 cm | APS, 93399

93399


  • 150,23 zł z VAT 122,15 zł bez VAT 120,21 zł z VAT 97,72 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 325 mm
szerokość 295 mm
wysokość 60 mm
materiał: stal emaliowana
kolor: czarny

Stelaż do podwieszania kieliszków, czarny 29,5x32x6 cm | APS, 93399 - Opis

Stelaż do kieliszków o indeksie 93399 wykonany jest z wysokiej jakości stali chromowanej w czarnym kolorze. Produkt o wymiarach 29,5 cm x 32 cm x 6 cm idealnie pasuje do każdego hotelu, restauracji oraz baru pod względem wizualnym. Jest on estetyczny oraz elegancki. Stelaż idealnie nadaje się do przechowywania kieliszków w elegancki, prestiżowy oraz designerski sposób. Odpowiedni do zawieszenia 12 kieliszków.

Stelaż do podwieszania kieliszków, czarny 29,5x32x6 cm | APS, 93399 - Opinie klientów

Stelaż do podwieszania kieliszków, czarny 29,5x32x6 cm | APS, 93399 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Stelaż do podwieszania kieliszków, czarny 29,5x32x6 cm | APS, 93399 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się