Nowość Promocja

Serwetnik z czarnego metalu 19 x 19 x 7,5 cm | APS, Urban

11770


 • 60,33 zł z VAT 49,04 zł bez VAT 48,26 zł z VAT 39,24 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  48,26 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 190 mm
szerokość 190 mm
wysokość 75 mm
materiał: stal emaliowana
kolor: czarny

Serwetnik z czarnego metalu 19 x 19 x 7,5 cm | APS, Urban - Opis

Serwetnik o indeksie 11770 wykonany jest z wysokiej jakości metalu w czarnym kolorze. Produkt o wymiarach 19 cm x 19 cm x 7,5 cm znajdzie zastosowanie w nowoczesnych restauracjach, hotelach, kawiarniach, pubach czy domach. W serwetniku mieści się ok. 50 serwetek. Można go myć w zmywarkach.

Serwetnik z czarnego metalu 19 x 19 x 7,5 cm | APS, Urban - Opinie klientów

Serwetnik z czarnego metalu 19 x 19 x 7,5 cm | APS, Urban - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Serwetnik z czarnego metalu 19 x 19 x 7,5 cm | APS, Urban - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować