Cena netto:
47,79 zł 53,10 zł 53,10 zł
Cena brutto:
58,78 zł 65,31 zł 65,31 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.8 l
materiał: stal malowana
kolor: ciemnobrązowy
gatunek stali nierdzewnej: 18/10

Shaker bostoński 0,8 l - obciążony, ciemno zielony | BAREQ, T-TB04G2 - Opis:

Shaker bostoński o pojemności 800 ml w kolorze ciemno zielonym marki BarEq to profesjonalny, najbardziej popularny shaker bostoński z obciążeniem, który ułatwia przygotowywanie wszelkiego rodzaju napojów mieszanych. Dodatkowo obciążone dno shakera sprawia, że jest on perfekcyjnie wyważony, co znacznie upraszcza wykonywanie wszelkich ewolucji. Shaker wykonany jest ze stali, która jest pokryta trwałą powłoką w pięknym kolorze. Idealny komplet stworzy ze szklanicą. Shaker bostoński o pojemności 800 ml w kolorze ciemno zielonym T-TB04G2 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Shaker bostoński 0,8 l - obciążony, ciemno zielony | BAREQ, T-TB04G2 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Shaker bostoński 0,8 l - obciążony, ciemno zielony | BAREQ, T-TB04G2 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny