Cena netto:
19,43 zł 22,08 zł 22,08 zł
Cena brutto:
23,90 zł 27,16 zł 27,16 zł
Dostępność: 5 dni
Koszt dostawy: od 22,00 zł
W koszyku

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz do nas!

33 5000 555 sklep@gastromania.pl Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
Informacje:
pojemność: 0.47 l
materiał: szkło
powierzchnia: satynowa
cena za: komplet
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powłoka: brak

Szklanka do shakera o pojemności 470 ml | LIBBEY, LB-1639HT-1 - Opis:

Szklanka do shakera o pojemności 470 ml od Libbey stworzona z mocnego szkła, odpornego na silne potrząsanie i obijanie się, na przykład kostek lodu podczas wykonywania kolorowych drinków i koktajli. Idealnie sprawdzi się w parze razem z bostońskim shakerem, który również dostępny jest na stronie. Produkt stworzony z myślą o profesjonalistach i pasjonatach. Szklanka do shakera o pojemności 470 ml LB-1639HT-1 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego, cateringowego oraz akcesoriów barowych i baristycznych. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.
Szklanka do shakera o pojemności 470 ml | LIBBEY, LB-1639HT-1 - Opinie:
Tylko osoby które kupiły dany produkt mogą dodawać opinie.
Szklanka do shakera o pojemności 470 ml | LIBBEY, LB-1639HT-1 - Zwroty i reklamacje:

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@gastromania.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklmacyjny

Druk reklamacyjny