Promocja

Spodek z porcelany do filiżanki, o średnicy 15 cm | LUZERNE, Ivory

797587


  • 7,38 zł z VAT 6,00 zł bez VAT 7,31 zł z VAT 5,94 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 150 mm
wysokość 20 mm
materiał: porcelana
kolor: kremowy
ilość w komplecie 48 szt.
cena za: sztukę

Spodek z porcelany do filiżanki, o średnicy 15 cm | LUZERNE, Ivory - Opis

Okrągły spodek do filiżanki, w kolorze kości słoniowej o średnicy 15 cm wysokości 2 cm, numerze katalogowym 797587, produkcji firmy Luzerne z linii Ivory został wykonany z wyjątkowo eleganckiej porcelany typu Fine China. Znajdzie zastosowanie w restauracjach a’la carte, hotelach czy gospodarstwach domowych. Firma Luzerne jako jedyny producent glazuruje swoją porcelanę poprzez zanurzanie a nie natryskiwanie osiągając przy tym wyjątkową trwałość i twardość. Zastosowanie tego procesu pozwala na udzielenie 5 – letniej gwarancji na zarysowanie szkliwa. Temperatura wypalania: 800° i 1280°C. Odporność na temperaturę: 180°C. Towar sprzedawany jest w opakowaniach po 48 sztuk. Cena za 1 sztukę. Spodki mogą być sztaplowane, używane w kuchenkach mikrofalowych i myte z zmywarkach.

Spodek z porcelany do filiżanki, o średnicy 15 cm | LUZERNE, Ivory - Opinie klientów

Spodek z porcelany do filiżanki, o średnicy 15 cm | LUZERNE, Ivory - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Spodek z porcelany do filiżanki, o średnicy 15 cm | LUZERNE, Ivory - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.