Promocja

Szklanka do latte 450 ml | PASABAHCE, Colombian

64617


  • 8,86 zł z VAT 7,20 zł bez VAT 7,97 zł z VAT 6,48 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

materiał: szkło
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę

Szklanka do latte 450 ml | PASABAHCE, Colombian - Opis

Szklanka do latte 450 ml produkcji tureckiej firmy Pasabahce to naczynie do serwowania napojów kawowych – w szeczególności latte macchiato. Naczynie doskonale sprawdzi się w restauracjach, cukierniach, domach weselnych oraz innych obiektach gastronomicznych. Szklanka do napojów kawowych Pasabahce Colombian 450 ml 64617 dystrybuowana jest na terenie Polski przez sekcję Dajar HoReCa, której jesteśmy oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu dla działalności restauracyjnej, cukierniczej i cateringowej. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy 1 szt.

Szklanka do latte 450 ml | PASABAHCE, Colombian - Opinie klientów

Szklanka do latte 450 ml | PASABAHCE, Colombian - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Szklanka do latte 450 ml | PASABAHCE, Colombian - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Szklanka do latte 450 ml | PASABAHCE, Colombian

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.