Nowość Promocja

Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal

10504


 • 25,63 zł z VAT 20,82 zł bez VAT 20,50 zł z VAT 16,66 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  20,50 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 140 mm
średnica 85 mm
pojemność 0.4 l
materiał: tritan
kolor: przeźroczysty
ilość w komplecie 48 szt.
cena za: komplet

Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal - Opis

Szklanka o pojemności 400 ml. Wykonana z przezroczystego i odpornego na uderzenia tritanu przypominającego szkło. Szklanka skierowana jest przede wszystkim do stosowania w letnich ogródkach gastronomicznych, spa, basenach ale także do hoteli, restauracji, pubów, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Naczynie pakowane po 48 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Szklanki można sztaplować i myć w zmywarkach. Nie należy używać w kuchenkach mikrofalowych.

Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal - Opinie klientów

Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Szklanka z tritanu o pojemności 0,4 l | APS, Crystal - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować