Promocja

Łopatka z drewnianą rączką 11x30 cm | STALGAST, 503200

503200


  • 28,29 zł z VAT 23,00 zł bez VAT 25,04 zł z VAT 20,36 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 300 mm
szerokość 110 mm
materiał: stal nierdzewna, drewno
kolor: inox
cena za: sztukę

Łopatka z drewnianą rączką 11x30 cm | STALGAST, 503200 - Opis

Łopatka do przewracania o długości 30 centymetrów i szerokości 11 cm firmy Stalgast o numerze katalogowym 503200 wykonana ze stali nierdzewnej z drewnianą rączką. Łopatka sprawdzi się w kuchniach restauracyjnych i hotelowych a także w food trackach i podczas imprez plenerowych ułatwiając przewracanie potraw, mięs oraz innych produktów smażonych i pieczonych. Łopatkę należy myć ręcznie za pomocą odpowiednich środków do stali nierdzewnej. Producent deklaruje zgodność produktu z rozporządzeniem numer 1935/2004 PE dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Łopatka z drewnianą rączką 11x30 cm | STALGAST, 503200 - Opinie klientów

Łopatka z drewnianą rączką 11x30 cm | STALGAST, 503200 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łopatka z drewnianą rączką 11x30 cm | STALGAST, 503200 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.