Promocja

Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 45 cm, czarna | CAMBRO, Camtread

CM-1800CT110


  • 97,17 zł z VAT 79,00 zł bez VAT 82,59 zł z VAT 67,15 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 450 mm
materiał: tworzywo sztuczne
kolor: czarny
kształt: okrągły
powierzchnia: antypoślizgowa

Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 45 cm, czarna | CAMBRO, Camtread - Opis

Taca Camtread – okrągła o średnicy 45 cm w kolorze czarnym. Jest to taca wyprodukowana przez znaną markę Cambro, która oferuje nie tylko dobry produkt, ale również możliwość personalizacji według potrzeb klienta, gwarancję oraz poważaną na całym świecie jakość. Niepozorne tace są czymś niezastąpionym w każdej restauracji, stołówce, bufecie czy barze. Drinki, dania, desery oraz inne produkty od zawsze, był serwowane przez kelnerów właśnie na tacach serwisowych. Dodatkowo firma Cambro oferuje szeroką gamę kolorystyczną swoich produktów. Tacę śmiało można myć w zmywarce, ponieważ jest odporna na ścieranie oraz środki chemiczne, które pojawiają się podczas czyszczenia. Taca Camtread – okrągła o średnicy 45 cm CM-1800CT110 dystrybuowana jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym oraz oficjalnym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia restauracyjno – hotelowego oraz cateringowego. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 45 cm, czarna | CAMBRO, Camtread - Opinie klientów

Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 45 cm, czarna | CAMBRO, Camtread - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 45 cm, czarna | CAMBRO, Camtread - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Taca kelnerska, antypoślizgowa, okrągła o średnicy 45 cm, czarna | CAMBRO, Camtread

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.