Promocja

Taca okrągła antypoślizgowa, czarna 35,5 cm | STALGAST, 412350

412350


  • 20,91 zł z VAT 17,00 zł bez VAT 18,51 zł z VAT 15,05 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 25 mm
średnica 355 mm
materiał: tworzywo sztuczne, kauczuk
powierzchnia: antypoślizgowa
kolor: czarny

Taca okrągła antypoślizgowa, czarna 35,5 cm | STALGAST, 412350 - Opis

Taca okrągła antypoślizgowa o średnicy 35,5 centymetra firmy Stalgast o indeksie 412350 w kolorze czarnym. Taca idealna do barów, dyskotek, restauracji, bistro oraz na imprezy cateringowe. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega przesuwaniu się naczyń i kieliszków na tacy oraz wysuwaniu się jej z ręki kelnera podczas serwowania. Wysokość tacki to 2,5 centymetra. Zaleca sie mycie ręczne.

Taca okrągła antypoślizgowa, czarna 35,5 cm | STALGAST, 412350 - Opinie klientów

Taca okrągła antypoślizgowa, czarna 35,5 cm | STALGAST, 412350 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Taca okrągła antypoślizgowa, czarna 35,5 cm | STALGAST, 412350 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.