Nowość Promocja

Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 325x215x20 mm | APS, Vintage

30134


 • 85,37 zł z VAT 69,40 zł bez VAT 68,29 zł z VAT 55,52 zł bez VAT

  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

  68,29 zł z VAT
 • product.add_to_repository

  Do przechowalni

  Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 325 mm
szerokość 215 mm
wysokość 20 mm
materiał: stal nierdzewna
kształt: prostokątny

Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 325x215x20 mm | APS, Vintage - Opis

Taca bufetowa do serwowania z linii VINTAGE APS 30134 wykonana ze stali nierdzewnej. Produkt rewelacyjnie nadaje się do podawania wszelkiego rodzaju przekąsek oraz przystawek. Taca znajdzie zastosowanie w kawiarniach, cukierniach, restauracjach, hotelowych bufetach, podczas imprez cateringowych jako świetne uzupełnienie szwedzkiego stołu lub przyjęcia rodzinnego. Tacę można sztaplować i myć w zmywarkach.

Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 325x215x20 mm | APS, Vintage - Opinie klientów

Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 325x215x20 mm | APS, Vintage - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

  Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 325x215x20 mm | APS, Vintage - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Nierdzewna taca bufetowa do serwowania 325x215x20 mm | APS, Vintage