Promocja

Talerz szary do pizzy, średnica 33 cm | HENDI, Speciale

774854


  • 18,45 zł z VAT 15,00 zł bez VAT 17,71 zł z VAT 14,40 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 330 mm
materiał: porcelana
kolor: szary

Talerz szary do pizzy, średnica 33 cm | HENDI, Speciale - Opis

Okrągły, płytki talerz o średnicy 33 cm i numerze katalogowym 774854 szczególnie polecany do serwowania pizzy. Talerz w szarym kolorze został wykonany z bardzo wytrzymałej porcelany, doskonale sprawdzającej się w trudnych warunkach profesjonalnego użycia. Znajdzie zastosowanie w pizzeriach, restauracjach, cukierniach, kawiarniach, a także w gospodarstwach domowych. Cena za 1 sztukę. Można go myć w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych.

Talerz szary do pizzy, średnica 33 cm | HENDI, Speciale - Opinie klientów

Talerz szary do pizzy, średnica 33 cm | HENDI, Speciale - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerz szary do pizzy, średnica 33 cm | HENDI, Speciale - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Talerz szary do pizzy, średnica 33 cm | HENDI, Speciale

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.