Talerz do makaronu z białej porcelany, średnica: 26 cm | HENDI, Optima

770948


  • 22,14 zł z VAT 18,00 zł bez VAT 15,72 zł z VAT 12,78 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 260 mm
materiał: porcelana
kolor: biały
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Talerz do makaronu z białej porcelany, średnica: 26 cm | HENDI, Optima - Opis

Talerz do makaronu z linii Optima, o numerze katalogowym 770948, produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, o średnicy 26 centymetrów. Wykonany w całości z wysokogatunkowej białej porcelany hotelowej, posiadającej najwyższą odporność na urazy mechaniczne takie jak zadrapania, zarysowania czy obtłuczenia, ale także na szoki temperaturowe. Jest to najodporniejszy typ porcelany dostępny na rynku, co gwarantuję długotrwałość produktu oraz jego niezawodność. Talerze Hendi 770948 dzięki swojemu unikalnemu wzornictwu, doskonale podkreślają walory estetyczne podawanych potraw. Talerze mogą być piętrowane, umieszczane w kuchenkach mikrofalowych oraz zmywane w zmywarkach. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla kuchni hotelowych, domowych jak i dla jadłodajni czy restauracji. W zestawie znajduje się 6 sztuk talerzy. Cena za 1 szt.

Talerz do makaronu z białej porcelany, średnica: 26 cm | HENDI, Optima - Opinie klientów

Talerz do makaronu z białej porcelany, średnica: 26 cm | HENDI, Optima - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerz do makaronu z białej porcelany, średnica: 26 cm | HENDI, Optima - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.