Promocja

Porcelanowy, kwadratowy talerz płytki 20 x 20 cm | AMBITION, Kubiko

61201


  • 18,33 zł z VAT 14,90 zł bez VAT 17,78 zł z VAT 14,45 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 200 mm
szerokość 200 mm
materiał: porcelana
element zastawy: talerz
kolor: kremowy
gwarancja na obtłuczenia: Nie
ilość w komplecie 6 szt.
cena za: sztukę
kształt: kwadratowy

Porcelanowy, kwadratowy talerz płytki 20 x 20 cm | AMBITION, Kubiko - Opis

Porcelanowy, kwadratowy talerz płaski o wymiarach 20 × 20 cm marki Ambition to przedstawiciel nowoczesnej zastawy, wykonanej z biało-kremowej porcelany. Seria Kubiko i Fala to unikalne, kwadratowe linie gdzie symetria złagodzona delikatną falą podkreśli każde zaprezentowane danie. Talerz płaski z białej porcelany dedykowany jest do każdej restauracji każdego hotelu chcących serwować potrawy w nowoczesnej i eleganckiej formie. Idealny jest także na bale, bankiety i imprezy cateringowe, jak również na prezent ślubny lub urodzinowy. Porcelanowy, kwadratowy talerz płaski Kubiko 200 × 200 mm 61201 dystrybuowany jest w Europie przez sekcję HoReCa firmy Dajar, której jesteśmy licencjonowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie profesjonalnego wyposażenia stołu dla hoteli, restauracji oraz cateringu. Naczynie pakowane po 6 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Porcelanowy, kwadratowy talerz płytki 20 x 20 cm | AMBITION, Kubiko - Opinie klientów

Porcelanowy, kwadratowy talerz płytki 20 x 20 cm | AMBITION, Kubiko - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Porcelanowy, kwadratowy talerz płytki 20 x 20 cm | AMBITION, Kubiko - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Porcelanowy, kwadratowy talerz płytki 20 x 20 cm | AMBITION, Kubiko

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.