Promocja

Porcelanowy talerz płaski 23,4 cm | CHURCHILL, Bamboo

219110


  • 24,23 zł z VAT 19,70 zł bez VAT 23,50 zł z VAT 19,11 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 234 mm
materiał: porcelana
element zastawy: talerz
kolor: biały
gwarancja na obtłuczenia: Tak
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę
kształt: okrągły

Porcelanowy talerz płaski 23,4 cm | CHURCHILL, Bamboo - Opis

Porcelanowy talerz płaski o średnicy 23,4 cm angielskiego producenta Churchill to przedstawiciel zainspirowanej naturą kolekcji Bamboo. Kwintesencją zastawy są naturalne reliefy, które mienią się w świetle naturalnym i sztucznym dając perfekcyjną oprawę dla prezentowanych potraw. Porcelanowy talerz płaski jest częścią kolekcji, która dzięki szerokiej gamie elementów sztaplowanych i eleganckich sprawdzi się w każdej restauracji i hotelu, imprezie cateringowej, bankiecie czy spotkaniu towarzyskim. Porcelanowy talerz płaski Bamboo 234 mm 219110 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę Dajar, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w segmencie HoReCa. Produkt objęty jest 5 letnią gwarancją na obtłuczenia. Naczynie pakowane po 12 sztuk. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki.

Porcelanowy talerz płaski 23,4 cm | CHURCHILL, Bamboo - Opinie klientów

Porcelanowy talerz płaski 23,4 cm | CHURCHILL, Bamboo - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Porcelanowy talerz płaski 23,4 cm | CHURCHILL, Bamboo - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Porcelanowy talerz płaski 23,4 cm | CHURCHILL, Bamboo

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.