Nowość Promocja

Talerz płaski okrągły 24 cm, czerwony | RAK, Fire

R-FRNNPR24RD-12


  • 44,28 zł z VAT 36,00 zł bez VAT 42,95 zł z VAT 34,92 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 240 mm
materiał: porcelana
element zastawy: talerz
kolor: czerwony
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę
kształt: okrągły

Talerz płaski okrągły 24 cm, czerwony | RAK, Fire - Opis

Talerz płaski, okrągły o średnicy 24 cm z linii Fire, produkcji firmy RAK z Emiratów Arabskich to przedstawiciel prostego, nowoczesnego stylu. Soczysty, czerwony kolor nada powiewu świeżości dekoracji całego stołu. Talerz wykonany jest z 100% bezołowiowego, naturalnego surowca z wykorzystaniem wysokiej zawartości tlenku gliny. To wszystko sprawia, że powierzchnia jest odporna na absorpcję wody, tłuszczów, zapachów i bakterii. Talerz płaski okrągły 24 cm Fire R-FRNNPR24RD-12 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym partnerem i przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu oraz bufetu w obiektach restauracyjnych oraz hotelowych. Towar sprzedawany jest po 12 sztuk. Cena netto za 1 sztukę.

Talerz płaski okrągły 24 cm, czerwony | RAK, Fire - Opinie klientów

Talerz płaski okrągły 24 cm, czerwony | RAK, Fire - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerz płaski okrągły 24 cm, czerwony | RAK, Fire - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Talerz płaski okrągły 24 cm, czerwony | RAK, Fire

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.