Promocja

Talerz prostokątny 36x15 cm, czarny | REVOL, Club

RV-646319-4


  • 121,77 zł z VAT 99,00 zł bez VAT 115,68 zł z VAT 94,05 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 5 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 360 mm
szerokość 150 mm
materiał: porcelana
element zastawy: talerz
kolor: czarny
gwarancja na obtłuczenia: Tak
ilość w komplecie 4 szt.
cena za: sztukę

Talerz prostokątny 36x15 cm, czarny | REVOL, Club - Opis

Talerz prostokątny o wymiarach 36×15 cm z linii Club to produkt francuskiej firmy Revol, która od ponad 250 lat wytwarza doskonałą porcelanę kulinarną. Revol łączy doświadczenie ze świeżym podejściem do projektowania tworząc naczynia funkcjonalne i zachwycające swoimi kształtami, o wysokiej wytrzymałości mechanicznej oraz termicznej. Powierzchnia o niskiej porowatości nie przyswaja zanieczyszczeń i ułatwia zachowanie czystości. Kolekcja Club z prostymi liniami i lekkimi łukami zachwyca swoim wzornictwem, odpornością na intensywne użytkowanie oraz czarną barwą o fakturze żeliwa. Naczynia nadają się również do sztaplowania. Talerz prostokątny jest znakomitym wyborem do profesjonalnych zastosowań restauracyjnych, idealnie sprawdzi się w restauracjach sieciowych i dużych lokalach gastronomicznych. Będzie doskonałym wyborem do bufetu każdego hotelu oraz na bankiety i do cateringu. Talerz prostokątny Club 36×15 cm RV-646319-4 dystrybuowany jest na terenie Polski przez firmę TOM-GAST, której jesteśmy autoryzowanym i oficjalnym partnerem oraz przedstawicielem w segmencie wyposażenia stołu w profesjonalnych obiektach gastronomicznych: restauracyjnych, hotelowych oraz w branży cateringowej. Naczynie pakowane po 4 sztuki. Cena prezentowana na stronie dotyczy jednej sztuki. Naczynie posiada gwarancję na obtłuczenia.

Talerz prostokątny 36x15 cm, czarny | REVOL, Club - Opinie klientów

Talerz prostokątny 36x15 cm, czarny | REVOL, Club - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Talerz prostokątny 36x15 cm, czarny | REVOL, Club - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Talerz prostokątny 36x15 cm, czarny | REVOL, Club

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.