Promocja

Termos cateringowy 9,5 l | SUNNEX, 385951

385951


  • 239,85 zł z VAT 195,00 zł bez VAT 212,27 zł z VAT 172,58 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

pojemność 9.5 l
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kran spustowy: Tak

Termos cateringowy 9,5 l | SUNNEX, 385951 - Opis

Termos cateringowy o pojemności 9,5 litra marki Stalgast o indeksie 385951 wykonany został ze stali nierdzewnej i polipropylenu. Polecany do restauracji, hoteli i innych punktów gastronomicznych a także podczas imprez plenerowych lub konferencji. Ustawiony np. na bufecie zapewni gościom ciepły napój przez długi czas. Termos Stalgast 385951 dodatkowo wyposażony został w aluminiowy wkład, uchwyt i składane nogi ułatwiające przechowywanie. Nie jest on przeznaczony do transportu napojów. Producent Stalgast deklaruje, iż produkt spełnia wszelkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.

Termos cateringowy 9,5 l | SUNNEX, 385951 - Opinie klientów

Termos cateringowy 9,5 l | SUNNEX, 385951 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Termos cateringowy 9,5 l | SUNNEX, 385951 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.