Torba termoizolacyjna na 8 pizz 35 cm | FURMIS, T8S

T8S


  • 424,35 zł z VAT 345,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 14 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

materiał: poliester, nylon

Torba termoizolacyjna na 8 pizz 35 cm | FURMIS, T8S - Opis

Torba termoizolacyjna na 8 pizz 35 cm produkcji polskiej firmy Furmis o symbolu katalogowym T8S to idealne połączenie wytrzymałości i praktyczności z przyjazną ceną. Wykonana z nylonu torba jest bardzo odporna na przetarcia, temperaturę i wyposażona w szereg rozwiązań ułatwiających pracę. Jednym z nich jest zastosowanie magnesów zamiast rzep – zapięcie tego typu można odpinać jedną ręką. Ponadto rzep po czasie traci swoje właściwości – ta wada nie dotyczy magnesu. Torba ta idealnie sprawdzi się w pizzeriach z dowozem, cateringu oraz w firmach zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych. Torba ma wymiary wewnętrzne 36×36×40 cm. Torbę można doposażyć w stelaż, usztywnienie spodu oraz pad grzewczy. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rozmiary toreb oraz plecaków z oferty firmy Furmis.

Torba termoizolacyjna na 8 pizz 35 cm | FURMIS, T8S - Opinie klientów

Torba termoizolacyjna na 8 pizz 35 cm | FURMIS, T8S - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Torba termoizolacyjna na 8 pizz 35 cm | FURMIS, T8S - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.