Warnik do grzanego wina o pojedynczych ściankach 27 l | HENDI, 240601

240601


  • 404,67 zł z VAT 329,00 zł bez VAT 388,48 zł z VAT 315,84 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 460 mm
szerokość 480 mm
wysokość 349 mm
pojemność 27 l
moc całkowita 1.8 kW
napięcie: 230 V

Warnik do grzanego wina o pojedynczych ściankach 27 l | HENDI, 240601 - Opis

Warnik do grzanego wina produkcji znanej i cenionej przez profesjonalistów na całym świecie firmy Hendi, oferującej kompleksowe wyposażenie gastronomii i kuchni, o numerze katalogowym 240601, szerokości 46 centymetrów, głębokości 48 centymetrów oraz wysokości 34,9 centymetra. Warnik o pojemności 27 litrów został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Posiada pojedyncze, doskonale utrzymujące ciepło ścianki, niekapiący kran z wytrzymałego na temperatury i uszkodzenia mechaniczne czarnego tworzywa, pokrętło do regulacji temperatury – do 90 stopni Celsjusza, pokrywkę, lampkę kontrolną, oraz dwa wygodne uchwyty z czarnego, nienagrzewającego się tworzywa. Warnik pracuje pod napięciem 230 V, oraz posiada moc 1,8 kilowata. Sprawdzi się idealnie w każdym typie kuchni, od małego lokalu restauracyjnego czy nawet domowej kuchni, aż po wielkie bary i puby. Warnik nie nadaje się do podgrzewania gorącej czekolady.

Warnik do grzanego wina o pojedynczych ściankach 27 l | HENDI, 240601 - Opinie klientów

Warnik do grzanego wina o pojedynczych ściankach 27 l | HENDI, 240601 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Warnik do grzanego wina o pojedynczych ściankach 27 l | HENDI, 240601 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.