Promocja

Wiadro nierdzewne PREMIUM 10 l, bez pierścienia | LINDÉN, 091101

091101


  • 183,27 zł z VAT 149,00 zł bez VAT 162,19 zł z VAT 131,87 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

średnica 280 mm
wysokość 245 mm
pojemność 10 l
pokrywa w komplecie: Nie
materiał: stal nierdzewna
pierścień: Nie

Wiadro nierdzewne PREMIUM 10 l, bez pierścienia | LINDÉN, 091101 - Opis

Wiadro kuchenne o pojemności 10 litrów PREMIUM ze stali nierdzewnej bez pierścienia, z podziałką litrów wewnątrz. Średnica wiaderka gastronomicznego LINDEN 091101 to 24,5 cm wysokość 28 cm. Naczynie idealne jest do dozowania płynów oraz półproduktów żywnościowych do większych garnków oraz kotłów warzelnych, nadaje się także jak pojemnik pomocniczy do spuszczania zawartości z dużych kotłów gastronomicznych. Znajduje zastosowanie w zakładach przetwórstwa żywieniowego, zakładach masarskich, profesjonalnych kuchniach gastronomicznych, stołówkach szkolnych i zakładowych jadłodajniach a nawet w zakładach cukierniczych i lodziarniach (np. do miksowania bazy do lodów). Wiadro 091101 o pojemności 10  l nie posiada w komplecie pokrywki (można dokupić osobno – znajdziesz ją w naszej ofercie) oraz pierścienia pod dnem izolującego od posadzki – jest jednak wyposażone w uchwyt ze stali szlachetnej.

Wiadro nierdzewne PREMIUM 10 l, bez pierścienia | LINDÉN, 091101 - Opinie klientów

Wiadro nierdzewne PREMIUM 10 l, bez pierścienia | LINDÉN, 091101 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Wiadro nierdzewne PREMIUM 10 l, bez pierścienia | LINDÉN, 091101 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.