Promocja

Widelce i szczypce do homarów 20,5 cm | HENDI, 403709

403709


  • 115,62 zł z VAT 94,00 zł bez VAT 80,36 zł z VAT 65,33 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 205 mm
materiał: stal nierdzewna
kolor: inox
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa

Widelce i szczypce do homarów 20,5 cm | HENDI, 403709 - Opis

Zestaw sztućców do homarów, marki Hendi, o indeksie: 403709. Parametry techniczne produktu: długość 20,5 cm. Sztućce zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zestaw zawiera: 4 widelce oraz 1 chromowane szczypce. Klasyczny, uniwersalny, a zarazem bardzo elegancki design pozwoli na celebrowanie posiłku z prawdziwą przyjemnością. Zestaw jest szczególnie polecany do restauracji specjalizujących się w daniach z owocami morza. Sztućce nadają się do mycia w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych.

Widelce i szczypce do homarów 20,5 cm | HENDI, 403709 - Opinie klientów

Widelce i szczypce do homarów 20,5 cm | HENDI, 403709 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Widelce i szczypce do homarów 20,5 cm | HENDI, 403709 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.