Nowość Promocja

Witrynka bufetowa z akrylu, 102,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard

98132


  • 705,69 zł z VAT 573,73 zł bez VAT 564,57 zł z VAT 458,99 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 1025 mm
szerokość 330 mm
wysokość 255 mm
materiał: akryl
kolor: przeźroczysty

Witrynka bufetowa z akrylu, 102,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - Opis

Witrynka bufetowa wykonana z przezroczystego akrylu z otworem z jednej strony i wyjmowanymi, bocznymi panelami. Posiada także antypoślizgowe nóżki. Znajdzie zastosowanie na bufecie, w kawiarniach, cukierniach, pubach, sklepach spożywczych i w wielu innych punktach. Pomieści naczynia o wymiarach: 3 x GN 1/1. Produkcja niemiecka.

Witrynka bufetowa z akrylu, 102,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - Opinie klientów

Witrynka bufetowa z akrylu, 102,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Witrynka bufetowa z akrylu, 102,5x33x22,5 cm | APS, Buffet Guard - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się