Promocja

Wydrążacz okrągły, jednostronny o średnicy 3x16 cm | APS, Orange

88814


  • 19,93 zł z VAT 16,20 zł bez VAT 14,95 zł z VAT 12,15 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 160 mm
średnica 30 mm
materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
kolor: inox, czarny
cena za: sztukę
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Wydrążacz okrągły, jednostronny o średnicy 3x16 cm | APS, Orange - Opis

Ergonomiczny wydrążacz okrągły, jednostronny, firmy APS o numerze katalogowym 88814 to produkt należący do linii Orange, stworzony z najwyższej jakości stali nierdzewnej a także z rączką z tworzywa sztucznego – czarnego poliamidu. Wydrążacz do zdobienia produktów żywnościowych posiada długość 16 cm oraz średnicę części drążącej 3 cm. Artykuł o numerze katalogowym 88814 można myć zarówno ręcznie przy użyciu odpowiednich detergentów jak i w profesjonalnej zmywarce gastronomicznej. Ten profesjonalny nożyk dekoracyjny 88814 ułatwi pracę przy zdobieniu owoców: melonów, arbuzów, jabłek, kiwi oraz warzyw np.: awokado lub innych produktów: masło czy masy cukiernicze. Wydrążacz znajdzie zastosowanie w restauracjach, firmach cateringowych, hotelach oraz gospodarstwach domowych do tworzenia niewielkich kuleczek z wielu produktów spożywczych.

Wydrążacz okrągły, jednostronny o średnicy 3x16 cm | APS, Orange - Opinie klientów

Wydrążacz okrągły, jednostronny o średnicy 3x16 cm | APS, Orange - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Wydrążacz okrągły, jednostronny o średnicy 3x16 cm | APS, Orange - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Wydrążacz okrągły, jednostronny o średnicy 3x16 cm | APS, Orange

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.