Nowość Promocja

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – chłopek 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter

70.100.02.0060


  • 22,14 zł z VAT 18,00 zł bez VAT 21,14 zł z VAT 17,19 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 89 mm
szerokość 114 mm
wysokość 25 mm
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – chłopek 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Opis

Wycinarki do masy cukrowej, marcepanu oraz ciasta BABY CUTTER ACC076 w kształcie piernikowych ludzików o barwie brązowej, produkcji włoskiej firmy Silikomart, słynącej z produkcji innowacyjnych rozwiązań dla cukiernictwa, lodziarstwa oraz gastronomii wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W skład zestawu 70.100.02.0060 wchodzą 2 wycinarki o wymiarach: 89 × 114 × 25 mm. Cutter plastikowy BABY CUTTER ACC076* w kształcie piernikowego ludzika o regularnych gładkich krawędziach, stworzony został do użytku profesjonalnego w cukierniach, piekarniach, pracowniach oraz gastronomii – jednak produktu mogą używać także amatorzy w warunkach domowych.

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – chłopek 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Opinie klientów

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – chłopek 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – chłopek 89x114x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.