Nowość Promocja

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – płatek śniegu 120x120x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter

70.100.08.0060


  • 22,14 zł z VAT 18,00 zł bez VAT 21,14 zł z VAT 17,19 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

długość 120 mm
szerokość 120 mm
wysokość 25 mm
kształt: gwiazdka
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – płatek śniegu 120x120x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Opis

Wycinarka do mas cukrowych, marcepanu oraz ciast SNOWFLAKES ACC098 w kształcie gwiazdki została stworzona, przez słynącą z produkcji innowacyjnych rozwiązań dla branży cukierniczej, lodziarskiej oraz gastronomicznej włoską firmę Silikomart, przy użyciu najlepszej jakości tworzywa sztucznego. Produkt 70.100.08.0060 o wymiarach: 120 × 120 × 25 mm. Wycinarka SNOWFLAKES ACC098 w kształcie bałwana może być używana zarówno w profesjonalnych punktach cukierniczych bądź piekarniczych, ale doskonale sprawdzi się również w wytwarzaniu wyrobów domowych.

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – płatek śniegu 120x120x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Opinie klientów

Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – płatek śniegu 120x120x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Wycinarka do ciasta i mas cukrowych – płatek śniegu 120x120x25 mm | SILIKOMART, Baby Cutter - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.