Promocja

Zamsz w sprayu - czarny, 400 ml - Velvet Black | SILIKOMART, Food

73.142.07.0001


  • 139,45 zł z VAT 113,36 zł bez VAT 133,16 zł z VAT 108,27 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

kolor: czarny
waga 6.4 kg

Zamsz w sprayu - czarny, 400 ml - Velvet Black | SILIKOMART, Food - Opis

Zamsz w sprayu Velvet produkcji włoskiej firmy Silikomart to sposób na kreatywną, oryginalną ozdobę wyrobów cukierniczych, takich jak torty, ciasta i desery. Polecany szczególnie do schłodzonych powierzchni. Spray tworzy powłokę imitującą zamsz. Velvet 73.142.07.0001 o intensywnej, czarnej barwie nada się do pracy z masą cukrową, czekoladą i lukrem plastycznym. Przed użyciem spray należy wstrząsnąć, a przy psikaniu zachować dystans 25/30 cm od ciasta. Opakowanie zawiera 400 ml produktu, który sprawdzi się w profesjonalnych cukierniach oraz domowych kuchniach.

Zamsz w sprayu - czarny, 400 ml - Velvet Black | SILIKOMART, Food - Opinie klientów

Zamsz w sprayu - czarny, 400 ml - Velvet Black | SILIKOMART, Food - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zamsz w sprayu - czarny, 400 ml - Velvet Black | SILIKOMART, Food - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Zamsz w sprayu - czarny, 400 ml - Velvet Black | SILIKOMART, Food

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.