Komplet słoiczków z pokrywką 200 ml, zestaw 12 szt | WECK, 82345

82345


  • 112,11 zł z VAT 91,15 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 60 mm
średnica 90 mm
pojemność 0.2 l
materiał: szkło
kolor: przeźroczysty
pokrywa w komplecie: Tak
kształt: okrągły
ilość w komplecie 12 szt.

Komplet słoiczków z pokrywką 200 ml, zestaw 12 szt | WECK, 82345 - Opis

Komplet słoiczków o wysokości 6 cm, średnicy 9 cm oraz pojemności 200 ml idealnie nadaje się do podawania przystawek oraz deserów w oryginalny sposób. Produkt o numerze katalogowym 82345 wykonany jest z wysokiej jakości transparentnego szkła. Słoiczki znanego i cenionego niemieckiego producenta Weck znajdą zastosowanie w restauracjach, cukierniach, barach, kawiarniach, lodziarniach oraz w naszych domach. Produkt można myć zarówno ręcznie, jak i w profesjonalnych zmywarkach z wyparzaniem. Komplet ten idealnie sprawdzi się w rękach cukierników, kucharzy, lodziarzy, kelnerów oraz gospodyń domowych. Słoiczki sprzedawane są w zestawie (12 sztuk słoików z 12 pokrywkami). Cena za komplet.

Komplet słoiczków z pokrywką 200 ml, zestaw 12 szt | WECK, 82345 - Opinie klientów

Komplet słoiczków z pokrywką 200 ml, zestaw 12 szt | WECK, 82345 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Komplet słoiczków z pokrywką 200 ml, zestaw 12 szt | WECK, 82345 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Komplet słoiczków z pokrywką 200 ml, zestaw 12 szt | WECK, 82345

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.