Łyżka stołowa, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353060

353060


  • 1,53 zł z VAT 1,24 zł bez VAT 1,48 zł z VAT 1,20 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 195 mm
materiał: stal nierdzewna
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
element zestawu sztućców: łyżka
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Łyżka stołowa, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353060 - Opis

Łyżka stołowa, zestaw stołówkowy, marki Stalgast o indeksie 353060. Sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej Inox 18/0 – wersja ekonomiczna, stosunkowo łatwo je zarysować oraz zagiąć. Łyżka idealna do zup np. rosołu, zurku, barszczu. Sprzedawane są po 12 sztuk w opakowaniu. Podana cena jest ceną za sztukę. Przydatne w każdym budżetowym lokalu gastronomicznym, stołówkach szkolnych oraz barach mlecznych.

Łyżka stołowa, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353060 - Opinie klientów

Łyżka stołowa, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353060 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Łyżka stołowa, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353060 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Łyżka stołowa, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353060

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.