Widelec stołowy, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353051

353051


  • 1,40 zł z VAT 1,14 zł bez VAT 1,36 zł z VAT 1,11 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 7 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 100 mm
materiał: stal nierdzewna
gatunek stali nierdzewnej: 18/0
element zestawu sztućców: widelec
ilość w komplecie 12 szt.
cena za: sztukę

Widelec stołowy, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353051 - Opis

Widelec stołowy, zestaw stołówkowy, marki Stalgast o indeksie 353051. Sztućce wykonane są ze stali nierdzewnej Inox 18/0 – wersja ekonomiczna, stosunkowo łatwo je zarysować oraz zagiąć. Sprzedawane są po 12 sztuk w opakowaniu. Podana cena jest ceną za sztukę. Przydatne w każdym budżetowym lokalu gastronomicznym, stołówkach szkolnych oraz barach mlecznych.

Widelec stołowy, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353051 - Opinie klientów

Widelec stołowy, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353051 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Widelec stołowy, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353051 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Produkty skojarzone z Widelec stołowy, zestaw stołówkowy, 18/0 | STALGAST, 353051

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.