Nowość Promocja

Forma do ciast i deserów Matelasse | SILIKOMART, Matelasse

22.865.87.0065


  • 119,51 zł z VAT 97,16 zł bez VAT 114,14 zł z VAT 92,81 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 160 mm
szerokość 160 mm
wysokość 53 mm
pojemność 1 l
materiał: silikon
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Forma do ciast i deserów Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Opis

Silikonowa forma do ciast, lodów i deserów Matelasse w kształcie eleganckiej poduszki o wymiarach 160×160×53 mm i pojemności 1000 ml, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Stylowy i unikatowy kształt formy pozwala na wykonanie designerskich wypieków i deserów, które będą cieszyć zarówno oczy jak i podniebienie. Idealne na wystawne przyjęcia, kinderbale, bankiety oraz dla domu. Wysoka jakość produktu forma do ciast i deserów 22.865.87.0065 zapewnia doskonałe wykonanie i długotrwały efekt. Produkt można myć w zmywarkach, używać w piekarniku, lodówkach i mikrofalówkach. Wysoka jakość produktów gwarantuje niezawodność w temperaturach od -60°C do +230°C.

Forma do ciast i deserów Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Opinie klientów

Forma do ciast i deserów Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast i deserów Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.