Nowość Promocja

Forma do ciast i deserów Vague | SILIKOMART, Vague

28.205.87.0065


  • 59,78 zł z VAT 48,58 zł bez VAT 57,10 zł z VAT 46,41 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 45 mm
średnica 200 mm
pojemność 1.1 l
materiał: silikon

Forma do ciast i deserów Vague | SILIKOMART, Vague - Opis

Silikonowa forma do ciast i deserów Vague o wymiarach 200×45 mm i pojemności 1100 ml, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Umożliwia wykonanie ciast i deserów o niezwykłym okrągłym kształcie z unikalnym wzorem powiększających się okręgów na wierzchu. Daje świetny, designerski efekt w połączeniu z produktem 36.164.87.0065. Elegancki i ciekawy kształt formy idealnie nadaje się na wystawne przyjęcia oraz bankiety. Doskonały dla cukierni, kawiarni, firm cateringowych oraz dla domu. Wysoka jakość produktu forma do ciast i deserów 28.205.87.0065 zapewnia doskonałe wykonanie i długotrwały efekt. Produkt można myć w zmywarkach, używać w piekarniku, lodówkach i mikrofalówkach. Wysoka jakość produktów gwarantuje niezawodność w temperaturach od -60°C do +230°C.

Forma do ciast i deserów Vague | SILIKOMART, Vague - Opinie klientów

Forma do ciast i deserów Vague | SILIKOMART, Vague - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do ciast i deserów Vague | SILIKOMART, Vague - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.