Forma do deserów na zimno Moral&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone

28.310.87.0065


  • 149,40 zł z VAT 121,46 zł bez VAT 142,69 zł z VAT 116,00 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 67 mm
ilość pól 5 szt.
materiał: silikon
wymiary ciastka: 65 mm

Forma do deserów na zimno Moral&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - Opis

Zestaw form do przygotowania deseru na zimo Mora&Lampone, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Zestaw umożliwia jednorazowe przygotowanie 5 gustownych i ponadczasowych deserów w kształcie malin lub ostrężyn – pojemność każdego deseru to 110 ml, wymiar: 65×67 mm (h). Deser idealnie komponuje się z wypełnieniem wykonanym za pomocą formy w kształcie płomienia Fiamma 22.382.87.0065, która nie jest elementem zestawu. Produkt idealny dla wysokiej klasy lodziarni i cukierni a także do punktów gastronomicznych serwujących lody i desery na zimno do przygotowania deserów lodowych, deserów z żelatyną lub na bazie kremów i musów. Można myć w zmywarkach a część silikonową stosować w piekarniku. Wykonanie z silikonu gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma do deserów na zimno Moral&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - Opinie klientów

Forma do deserów na zimno Moral&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma do deserów na zimno Moral&Lampone | SILIKOMART, Mora&lampone - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.