Nowość Promocja

Forma silikonowa do budowy domku z piernika HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home

25.601.00.0060


  • 99,48 zł z VAT 80,88 zł bez VAT 94,99 zł z VAT 77,22 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 180 mm
szerokość 115 mm
wysokość 160 mm
pojemność 1.188 l
materiał: silikon
ilość w komplecie 2 szt.
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Forma silikonowa do budowy domku z piernika HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - Opis

Zestaw 2 sililikonowych foremek do produkcji domków z ciasta lub piekrnika HSH01 z serii Home Sweet Home, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART o pojemności całkowitej 1188 ml. Unikalny kształt daje możliwość stworzenia niepowtarzalnych ciasteczek i deserów o designerskim wyglądzie. Idealnie sprawdzi się na kinderbalach, przyjęciach świątecznych, a także w domu. Produkt można zastosować do wypieku ciastek oraz wyrobu czekoladek. Doskonała dla lokali gastronomicznych, cukierni, kawiarni, firm cateringowych. Można stosować zarówno w zamrażarkach jak i w piekarnikach. Produkt forma na domek z piernika 25.601.00.0060 wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje bezproblemowy efekt, krótki czas produkcji oraz łatwość przechowywania z gwarantowaną wytrzymałością od -60°C do +230°C.

Forma silikonowa do budowy domku z piernika HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - Opinie klientów

Forma silikonowa do budowy domku z piernika HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Forma silikonowa do budowy domku z piernika HSH01 | SILIKOMART, Home Sweet Home - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.