Nowość Promocja

Zestaw do rolad Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche

25.056.99.0065


  • 131,45 zł z VAT 106,88 zł bez VAT 125,53 zł z VAT 102,07 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 21 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

długość 250 mm
szerokość 90 mm
wysokość 70 mm
pojemność 1.3 l
materiał: silikon
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Zestaw do rolad Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Opis

Zestaw do ciast, rolad, rolad lodowych o teksturze ziarenek kawy Kit Buche Coffee o wymiarach 250×90×70 mm i pojemności 1300 ml, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART. Zestaw zawiera silikonową formę do tworzenia rolady oraz silikonową matę umożliwiającą stworzenie oryginalnych kształtów ziarenek kawy na wierzchu rolady. Maty są elementem dodatkowym i można je wymieniać lub kupować oddzielnie. Idealne na wystawne przyjęcia, bankiety lub imprezy w domu. Doskonałe dla kawiarni, lodziarni, cukierni, lokali gastronomicznych lub firm cateringowych. Produkt zestaw do rolad 25.056.99.0065 zapewnia doskonałe wykonanie i długotrwały efekt. Produkt można myć w zmywarkach, używać w piekarniku, lodówkach i mikrofalówkach. Wysoka jakość produktów gwarantuje niezawodność w temperaturach od -60°C do +230°C.

Zestaw do rolad Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Opinie klientów

Zestaw do rolad Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw do rolad Kit Buche Coffee | SILIKOMART, Kit Buche - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.