Zestaw form do ciast artystycznych Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo

25.954.99.0065


  • 95,59 zł z VAT 77,73 zł bez VAT 91,29 zł z VAT 74,21 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji (dni robocze) zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 3 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 50 mm
średnica 155 mm
pojemność 0.6 l
materiał: silikon
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Zestaw form do ciast artystycznych Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - Opis

Zestaw form do przygotowania ciast artystycznych Magia del Tempo o wymiarach 155×50 mm i pojemności 600 ml, z serii Kit Magia Del Tempo, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART, nagrodzonych złotym medalem w 2015r. na Pastry World Cup w Lion. Produkt składa się z silikonowej formy umożliwiającej stworzenie unikalnego ciasta w kształcie wianka oraz krajalnicy pozwalającej na wycięcie odpowiedniego kształtu ciasta. Produkt zestaw do ciast artystycznych 25.954.99.0065 można myć w zmywarkach, używać w piekarniku, lodówkach i mikrofalówkach. Wysoka jakość produktów gwarantuje niezawodność w temperaturach od -60°C do +230°C.

Zestaw form do ciast artystycznych Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - Opinie klientów

Zestaw form do ciast artystycznych Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw form do ciast artystycznych Magia del Tempo 600 | SILIKOMART, Kit Magia Del Tempo - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.