Nowość Promocja

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail

25.991.87.0065


  • 179,29 zł z VAT 145,75 zł bez VAT 171,24 zł z VAT 139,18 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 24 godzin Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel. Ilość na magazynie: 1 szt. lub więcej

Informacje

wysokość 65 mm
średnica 240 mm
pojemność 2 l
materiał: silikon
cena za: komplet
powierzchnia: satynowa
powłoka: brak

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - Opis

Zestaw form do przygotowania ciast i lodów artystycznych Red Tail o wymiarach 240×65 mm i pojemności 2000 ml, z serii Kit Red Tail, produkcji włoskiej firmy SILIKOMART, nagrodzonych złotym medalem w 2016r. na Gelato World Cup. Produkt składa się z 3 elementów: silikonowej formy do stworzenia zewnętrznego kształtu wyrobu, silikonowej formy do nadzienia w kształcie półokrągłym o wymiarach 213×35 mm i pojemności 600 ml oraz krajalnicy umożliwiającej wycięcie odpowiedniej wielkości kształtów ciasta. Produkt zestaw do ciast artystycznych 25.991.87.0065 umożliwia stworzenie babki, deserów lodowych o unikalnych kształtach. Zestaw można myć w zmywarkach, używać w piekarniku, lodówkach i mikrofalówkach. Wysoka jakość produktów gwarantuje niezawodność w temperaturach od -60°C do +230°C.

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - Opinie klientów

Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zestaw form do ciast i lodów artystycznych Red Tail | SILIKOMART, Kit Red Tail - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.