Promocja

Zmiękczacz do wody 8 l | REDFOX, LT-8

00000735


  • 334,56 zł z VAT 272,00 zł bez VAT 284,38 zł z VAT 231,20 zł bez VAT
  • product.add_to_repository

    Do przechowalni

    Wysyłka do 3 dni. Podany w tym miejscu termin realizacji to orientacyjny czas realizacji zamówienia od daty potwierdzenia zamówienia przez naszego pracownika a w przypadku płatności przelewem od daty zaksięgowania wpłaty. Termin orientacyjny nie jest ostateczny - możesz więc wcześniej otrzymać towar. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą lub opóźnień, zostaniesz natychmiast poinformowany przez nasz personel.

Informacje

wysokość 415 mm
średnica 190 mm
materiał: stal nierdzewna
pojemność 8 l
przeznaczenie: uniwersalne

Zmiękczacz do wody 8 l | REDFOX, LT-8 - Opis

Zmiękczacz do wody o wysokości 41,5 cm i średnicy 19 cm przeznaczony do użytkowania w profesjonalnych lokalach gastronomicznych ale także do zastosowań amatorskich. Produkt firmy RM GASTRO, dystrybuowany pod marką Redfox o numerze katalogowym 00000735 zapobiega osadzaniu się wapnia i kamienia w urządzeniach oraz ma prostą i trwałą konstrukcję. Idealnie nadaje się do zmiękczania wody w ekspresach, zmywarkach i piecach konwekcyjno-parowych. Pojemność artykułu wynosi 8 l. Istnieje możliwość regeneracji zmiękczacza za pomocą soli niejodowanej tabletkowej. Produkt o wadze 7,5 kg.

Zmiękczacz do wody 8 l | REDFOX, LT-8 - Opinie klientów

Zmiękczacz do wody 8 l | REDFOX, LT-8 - Reklamacja i wymiana

W przypadku gdy dostarczony towar z jakiegokolwiek powodu Państwu nie odpowiada, a zakupiony został przez konsumenta (w rozumieniu przepisów prawa), możliwy jest jego zwrot w terminie do 14 dni. Zwrot towaru musi przebiegać zgodnie z §6 naszego regulaminu na adres podany przez pracownika sklepu. Zalecamy wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać poniżej w podanym linku i wysłanie go wraz z wracanym towarem. Wymiana na inny towar możliwa po uzgodnieniu z pracownikiem sklepu. Przed zwrotem lub wymianą zalecamy skontaktowanie się z naszym działem handlowym.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza elektronicznego lub wysłanie zgłoszenia na adres: serwis@chefstore.pl bądź pocztą tradycyjną na druku reklamacyjnym.

Elektroniczny formularz reklamacyjny

Druk reklamacyjny

    Zmiękczacz do wody 8 l | REDFOX, LT-8 - Do pobrania

Produkty, które również mogą Cię interesować

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.