Wszystkie kategorie w dziale Piece trzykomorowe

Piece trzykomorowe dla pizzerii i profesjonalnej gastronomii

W tej kategorii produktowej przygotowaliśmy dla naszych klientów piece trzykomorowe dla pizzerii z szamotem, które są przeznaczone do użytku w profesjonalnej gastronomii. Urządzenia świetnie sprawdzą się pizzeriach i innych lokalach gastronomicznych serwujących to włoskie danie. Wszystkie dostępne modele zostały wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, a ich zakup jest inwestycją na lata. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Czytaj więcej >

Jakie piece trójkomorowe do pizzy wybrać?

Decydując się na zakup konkretnego pieca trójkomorowego do pizzy, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Jednym z nich jest oczywiście rozmiar całego urządzenia (jego długość, szerokość i wysokość) oraz wielkość komór. Istotna jest również liczba pizz, które możemy jednocześnie wypiekać w urządzeniu. Nasze piece trójkomorowe do pizzy są dostępne w wersji mniejszej (maksymalnie 3 pizze), jak i większej (maksymalnie 24 pizze). Warto również upewnić się, czy wybrane urządzenie zostało wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak programator czy wyświetlacz, a także sprawdzić rodzaj zasilania oraz temperaturę maksymalną, którą piec może osiągnąć.

Piece trzykomorowe do pizzy w asortymencie Gastromania.pl

Piece trzykomorowe do pizzy to nie wszystko, co mamy do zaoferowania! W naszym asortymencie dostępne są również inne urządzenia i akcesoria do pizzerii – w tym siatki, blachy i formy do pizzy, łopaty i narzędzia do pieców, maszyny do pizzerii, torby do pizzy, naczynia do pizzerii i wiele więcej! Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.