Gastromania to zespół pasjonatów kochających branżę gastronomiczną, cukierniczą oraz piekarniczą. Nasza firma, a także sklep internetowy powstały z pasji do gastronomii w jej profesjonalnej odsłonie. Jesteśmy po to aby wspierać, doradzać i pomagać w budowie Twojego biznesu na najwyższym poziomie. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na polskim ale także europejskim rynku profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i cukierniczych.

>40

pracowników


60 000+

produktów


ponad 100 000

zrealizowanych zamówień


ponad 70

dostawców


ponad 10

lat na rynku


Znamy kuluary tej branży i wiemy, iż w ofertach przedstawianych klientom często pojawiają się sprzęty, urządzenia lub akcesoria produkcji firm od których oferent w jakiś sposób jest uzależniony (konieczność wypracowania targetu, umowy handlowe etc.). Gastromania prowadzi inną politykę - nie jesteśmy związani z dostawcami łańcuchem zależności którego koszt ostatecznie spada na klienta. Szczerze i bez ogródek doradzamy co w naszej opinii jest dobrym rozwiązaniem a co nie. Podpowiemy, które urządzenia są szczególnie awaryjne a które będą Ci służyć przez lata. Nie każdy bardzo drogi sprzęt jest bezawaryjny, tak samo jak nie każdy towar pochodzenia dalekowschodniego jest niskiej jakości. Mamy spore doświadczenie i wiedzę a jednym z ważniejszych punktów naszej misji jest przekazywanie jej naszym klientom.

Zapytanie klienta

Zapytanie klienta

Pytania naszego zespołu

i precyzyjne określenie potrzeb klienta

Pytania naszego zespołu

i precyzyjne określenie

potrzeb klienta

Dobór urządzeń i akcesoriów

przez naszych specjalistów

Dobór urządzeń i akcesoriów

przez naszych specjalistów

Konsultacje z klientem i określenie

finalnego kształtu zapotrzebowania

Konsultacje z klientem

i określenie finalnego

kształtu zapotrzebowania

Realizacja

Realizacja

Negocjacje oraz akceptacja

warunków zamówienia przez klienta

Negocjacje oraz

akceptacja warunków

zamówienia przez klienta

Oferta oraz określenie

warunków realizacji

Oferta oraz określenie

warunków realizacji


Gastromania wciąż się rozwija, poszerzamy nasze portfolio, sprowadzamy dla Was najbardziej interesujące produkty uznanych i sprawdzonych dostawców z całego świata. Stale poszerzamy nasz stan magazynowy, wprowadzamy najnowsze rozwiązania technologiczne ułatwiające współpracę z naszymi klientami oraz poszerzamy wiedzę naszych specjalistów.


Gastromania to nie tylko sklep internetowy. Owszem, możesz u nas dokonać zakupu online bez wchodzenia w jakąkolwiek interakcję z naszym zespołem - zachęcamy jednak do kontaktu. Rozmowa z fachowcem czy oględziny na miejscu inwestycji pozwolą uniknąć Ci kosztownych nieporozumień - szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe wyposażenia i nietypowe realizacje. Nie działaj na własną rękę. Zadzwoń - pomożemy, nasi specjaliści działają w Polsce, Czechach i Słowacji.