O nas

Gastromania to zespół pasjonatów kochających branżę gastronomiczną, cukierniczą oraz piekarniczą. Nasz sklep powstał z pasji do gastronomii w jej profesjonalnej odsłonie. Jesteśmy po to aby wspierać, doradzać i pomagać w budowie Twojego biznesu na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na polskim ale także europejskim rynku profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i cukierniczych. Znamy kuluary tej branży i wiemy, iż w ofertach przedstawianych klientom często pojawiają się sprzęty, urządzenia lub akcesoria produkcji firm od których oferent w jakiś sposób jest uzależniony (konieczność wypracowania targetu, umowy handlowe etc.). Gastromania prowadzi inną politykę – nie jesteśmy związani z dostawcami łańcuchem zależności którego koszt ostatecznie spada na klienta. Szczerze i bez ogródek doradzamy co w naszej opinii jest dobrym rozwiązaniem a co nie. Podpowiemy, które urządzenia są szczególnie awaryjne a które będą Ci służyć przez lata. Nie każdy bardzo drogi sprzęt jest bezawaryjny, tak samo jak nie każdy towar pochodzenia dalekowschodniego jest niskiej jakości. Mamy spore doświadczenie i wiedzę a jednym z ważniejszych punktów naszej misji jest przekazywanie jej naszym klientom.

Gastromania to nie tylko sklep internetowy. Owszem, możesz u nas dokonać zakupu online bez wchodzenia w jakąkolwiek interakcję z naszym zespołem – zachęcamy jednak do kontaktu. Rozmowa z fachowcem czy oględziny na miejscu inwestycji pozwolą uniknąć Ci kosztownych nieporozumień – szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe wyposażenia i nietypowe realizacje. Nie działaj na własną rękę. Zadzwoń – pomożemy.

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Zgadzam się