Gastronomiczne środki do czyszczenia piekarników – po zabrudzeniach ani śladu

Piekarniki są w gastronomii wszechobecne. Znajdziesz je w kuchni każdej restauracji, w bistro, w barze mlecznym, w lokalach specjalizujących się w przyrządzaniu deserów albo zdrowej żywności, skąd czasem wypierają one patelnie. Intensywnie eksploatowany piekarnik gastronomiczny pod koniec dnia wymaga intensywnego czyszczenia, ponieważ w trakcie pracy nie zawsze jest czas, żeby pozbyć się z niego każdej plamy lub okrucha. W rezultacie resztki żywności zwęglają się, tworząc przy tym trudne do usunięcia zabrudzenia – a już zwłaszcza w połączeniu z tłuszczem. Dobrej jakości płyny do mycia piekarników pomogą Ci rozprawić się z nimi przy niskim nakładzie czasu i wysiłku.

Czytaj więcej >

Profesjonalne płyny do mycia piekarników to właściwy wybór

Profesjonalne płyny do mycia piekarników mają zdecydowaną przewagę nad konwencjonalnymi preparatami tego rodzaju, ponieważ są opracowane przez fachowców, znających branżę gastronomiczną od podszewki. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz jedynie środki do czyszczenia piekarników renomowanych producentów – związanych z gastronomią, tworzących sprzęty kuchenne i środki czystości dostosowane do jej potrzeb.

Płyny do mycia grilli i różnów

Odpowiednie stężenie składników aktywnych zawartych w profesjonalnych środkach do czyszczenia piekarników pozwala usunąć nawet najbardziej uciążliwe plamy z tłuszczu, które tworzą się podczas przygotowania potraw, dzięki czemu dłużej będziesz cieszył się nowością swojego piekarnika. Nasze płyny do czyszczenia piekarników wykazują się także szerokim polem zastosowania. Można z powodzeniem wykorzystać je także do czyszczenia takich elementów jak grill lub rożen. Są one dostępne w poręcznych, jasno oznaczonych opakowaniach, które spełniają normy przechowywania środków czystości w lokalach gastronomicznych. Do wyboru masz nie tylko pojemne kanistry, lecz również szczególnie wygodne w zastosowaniu spryskiwacze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych płynów do mycia piekarników.